Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, Ramazan Bayramı’nı Seyhanlılar ile bir arada geçirdi

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, Ramazan Bayramı’nı, Seyhanlılar ile bir arada geçirdi. Başkan Tekin, “Yurttaşlarımızı ziyaret ederek, bize vermiş oldukları desteğe teşekkür edip, Ramazan Bayramları’nı da kutladık. Bize olan güvene layık olmak adına büyük bir özveriyle çalışacağımızı ifade ettik” dedi.

Ramazan Bayramı’nda ilçenin değişik noktalarında ev ve esnaf ziyaretlerinde bulunduklarını belirten Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “Yurttaşlarımız ile bayramı bir arada geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Sadece bayramdan bayrama değil her zaman bir arada olacağımızı ifade ettik. Bizlere vermiş oldukları mesajlar yol haritamız olacak. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Seyhan’ımızı güzel noktalara taşımaya kararlıyız. Bunun içinde yorulmadan hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

SORUNLARI BİLİYORUZ”

Seyhan İlçesi’nin sorunlarını çok iyi bildiklerini ve bunların da çözüme kavuşması için tüm imkanları seferber edeceklerini vurgulayan Başkan Tekin, “Hizmette ayrım yapmak gibi bir düşünce içerisinde  asla olmayacağız. Eşitlik önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Seyhanlılar her şeyin en iyisine layık. Biz de bu hedef doğrultusunda hareket ederek projelerimizi hayata geçirip yurttaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x